Country sobota 19. 1. 2013

byla jedinečnou akcí, na které se setkali příznivci Country tance z blízkého i vzdáleného okolí. Místní organizace Svazu důchodců ČR, taneční skupina Naši sousedé z Chvalovic a DDM Znojmo pozvali lektora Country tanců Ivana Bartůňka a své přátele na výukové odpoledne a večerní Country bál s Paroháči.

Naši sousedé se svou širokou základnou členů tří generací nejsou rozhodně nováčky v pořádání kulturních podniků ve Chvalovicích.

Ivan Bartůněk jako zkušený lektor, přizpůsobil výukový program této pestré skupině tanečníků a dokázal všem, že Country tance jsou vhodné pro začínající i pokročilé tanečníky a nikdy není pozdě s tancem začít. Věkový rozdíl mezi nejmladší a nejstarší účastnící byl totiž téměř 70 let. Nejmladšími byly děti z taneční skupiny DDM Znojmo - C&W Dancing Masánčata, nejstaršími pak z taneční skupiny Znojemské Grácie. Všichni zúčastnění tančí především pro radost a jsou rádi, když svým vystoupením mohou potěšit diváky. Naši sousedé a Grácie jsou živým důkazem toho, že stárnout se dá aktivně a s úsměvem na rtech.

Za podporu děkujeme Obci Chvalovice.

Fotogalerie z této akce má dvě části.

zde je odkaz na I. část

zde je odkaz na II. část